TEFLON KAPLI BORU HAT VE AKSAMLARI

PTFE/PFA Teflon Kaplı Boru Hatlarında korozif direnci yüksek yekpare Fluorocarbon kaplama boru ve flanş yüzeylerini çevreleyerek etkili kimyasalların metalle temasını engeller ve korozyon oluşumunu önler.

Korozif uygulamalarda PTFE/PFA Teflon kaplı özel boru hat ve aksamları 904L, Hastelloy, Monel gibi Alloy malzemelere göre daha ekonomik olması ve pek çok uygulamada bu alloy malzemelerden daha iyi performans sağlaması sebebi ile tercih edilmektedir.

Özel Kaplı Boru hatlarının yanı sıra tamamlayıcı ürün olarak PTFE/PFA Teflon kaplı T Parça, 45° Dirsek, 90° Dirsek, Redüksiyon Parçaları, Flanşlar, Kompansatörler de üretilmektedir.

Bu sayede özellikle korozif etkisi yüksek asit türevlerinin hatları komple PTFE/PFA Teflon Kaplı Boru Hat ve Aksamları ile kurulabilmektedir.

PTFE/PFA Teflon kaplı özel boru hat ve aksamları ayrıca uygulamaya göre PP ya da PVDF kaplamalı olarak da üretilebilmektedir.

PTFE/PFA Teflon kaplı özel boru hat ve aksamları FDA Onaylı olduğu için gıda ve ilaç uygulamalarında da kullanılabilmektedir.

Görüntüleme Sayısı
Başlık
RESISTOFLEX PLASTİK KAPLI BORU HAT VE AKSAMLARI